Kurumsal

Kalite Politikamız

Tüm lojistik hizmetlerde, dünya standartlarında kaliteli, yenilikçi, güvenilir, çevreye saygılı hizmet anlayışı ile kalite yönetim sistemimizi müşteri istekleri doğrultusunda planlayarak gerekli şartların temini, hizmetin oluşturulması, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda sistematik bir yapı amaçlayarak hizmet sunmak verilen hizmetlerin günümüzün hızla değişen şartlarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak, kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymak, etkinliği sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.

Visyonumuz

Yirmi yıldır olgunlaşan deneyimini, üstün teknolojik alt yapısı, mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ve sürekli servis güvencesiyle pekiştirerek bulunduğu sektörde pazar lideri olmak Mgh lojistik ' in vizyonudur.

Misyonumuz

Ekip çalışmasının gücüne, teknolojinin etkin kullanımına, deneyimin önemine, disiplinin etkisine inanıyoruz. İnandıklarımızı hayata geçirmenin ötesinde, ülke çıkarlarımız için devamlı kılmak ve mükemmeliyetçilik misyonumuzdur.

Değerlerimiz

Samimiyet, gelişim, dürüstlük/gizlilik, öncü olmak kalite politikamızın anahtar cümlelerini oluşturmaktadır.

Gelişim

Biliriz ki tecrübe gelişim olmadan faydalı olmaz. Ekibimizi, işimizi, yeni öneri ve iş disiplinleriyle müşterilerimizi, ilklerle sektörümüzü geleceğe taşımak için bir an durmadan gelişim için emek harcar, yol alırız.

Dürüstlük / Gizlilik

Müşterilerimize tüm operasyon süreçlerimizde doğru ve zamanında bilgilendirme yapılır. İş ahlakı ve mahremiyetin önemi bizim için birinci sıradadır.
© 2023 MGH Lojistik. Türkiye - İngiltere, İrlanda, ve İskoçya, parsiyel taşımacılık.
  • Seo, E-Ticaret, Web Tasarım, Hosting