Hakkımızda

hakkimizdaicin

Mhg Lojistik sektöre uzun yıllar hizmet veren  kurucuları tarafından faaliyete gecilirmiş, uluslararası nakliye, gümrüklü antrepo ve serbest depo işletmeciliği alanlarında hizmet vermektedir. Başta karayolu olmak üzere  havayolu, denizyolu, demiryolu ve proje taşımacılığı alanlarında hızlı, güvenli, ekonomik taşımacılık çözümleri üretmektedir.

 

Mgh Lojistik sektöründe dünya standartlarında kaliteli, yenilikçi, güvenilir, çevreye saygılı hizmet anlayışı ile kalite yönetim sistemini müşteri istekleri doğrultusunda planlayarak gerekli şartların temini, hizmetin oluşturulması, pazarlanması ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarda sistematik bir yapı amaçlayarak hizmet sunmaktadır .

 

Mgh Lojistik verilen hizmetlerin günümüzün hızla değişen şartlarına ve gelişen teknolojiye uygun olarak, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak, kalite yönetim sistemimizin şartlarına uymak, etkinliği sürekli iyileştirerek, deneyimli  ekibiyle sektördeki gelişmelerden en üst düzeyde faydalanıp müşterilerine sonuç odaklı çözümler sunmaktadır.

© 2016 MGH Lojistik. Türkiye - İngiltere, İrlanda, İskoçya, Almanya, Avusturya, İsviçre ve İtalya arasında parsiyel taşımacılık.
Tüm hakkı saklıdır. İnternet sitemizde yayınlanan içerikler izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Kullanan kişi ve kuruluşlar hakkında hukuki işlem yapılacaktır.
  • Seo, Adwords, Web Tasarım, Hosting